czwartek, 5 września 2013

Chaos I Zniszczenie

Cześć, jestem Marta, mam 6 dzieci a wkrótce na świat przyjdą bliźniaki. Żartowałam, chciałam zacząć jak w filmach Hitchcocka:) Dzieci ma dwójkę, dziewczynki. Starsza to CHAOS, młodsza ZNISZCZENIE. Starsza ma dziś szóste urodziny i z tej okazji postanowiłam ją obsmarować w internecie:) Urodziło się To takie małe, różowo-żółte, cichutkie. Spała 20 godzin na dobę. Myślałam, że mam złote dziecko. Potem jej przeszło. Odkąd przyjęła pozycję pionową-nie usiadła a jak nauczyła się mówić nasze życie zmieniło się w koszmar! Mamo, skąd idzie jesień? Mamo, kto to proktolog? Mamo, mogę zjeść tylko kurczaczka a mięsko zostawić? Moge wymienić siostrę na księżniczkę kucyków? Mogę umyć zęby 2 razy i nie myć ich już wieczorem? Czemu mówisz wszystkim, że ja tyle gadam? Mamo, czemu gryziesz syfon? Jeeeezuuu! I mimo, że to Chaos w czystej postaci to jednak nadała sens mojemu życiu, zdefiniowała mnie.

Kochana córeczko z okazji urodzin chciałabym Ci życzyć samych jasnych chwil. Wiem jednak,że te ciemne Cię nie ominą. Dlatego życzę Ci żebyś miała w sobie tyle siły, pokory i nadziei,żeby je przetrwać. I żebyś umiała odróżnić rzeczy ważne od błahych. I jeszcze, żeby Twój dziecięcy zachwyt nad światem nigdy Cię nie opuścił. Kocham Cię. MAMA.

4 komentarze:

  1. a to witaj w blogowym świecie...fajnie piszesz...można się uśmiać choć wiem, że czasem wkurw daje nieźle popalić...
    No i czytujesz najciekawsze blogi..już masz plusa , łeh, łeh, łeh...pzdr Gosia

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo, witam. Mamy gust do fajnych blogow,co?:) Czasem jak "Cie" czytam mam wrazenie, ze zyjemy w swiatach rownoleglych:) A czasem przeraza mnie, ze artykułujesz moje mysli.Pozdr. M.

    OdpowiedzUsuń